Promocje sieci handlowych

Promocje w Biedronce

Biedronka stara się stawać jednocześnie naszym sąsiadem, pracodawcą oraz ekologiem. Obecnie to największa sieć handlowa w naszym kraju, dlatego nie ma zaskoczenia, że jest tak bardzo rozpoznawalna. Jednak nie tylko to jak dużo sklepów firma prowadzi o tym decyduje.

Biedronka dla wielu naszych rodaków to codzienność, ponieważ tam kupuje się produkty codziennego użytku – produkty spożywcze, owoce, warzywa, chemię, kosmetyki, akcesoria dla dzieci czy produkty dla zwierząt.

Atrakcyjne ceny w BiedronceObecnie Biedronka należy do portugalskiej firmy Jeronimo Martins, jednak swoje początki ma polskie. Twórcą był bowiem Mariusz Świtalski, który pierwszy sklep otworzył w roku 1995, a dwa lata później sieć została kupiona przez portugalską firmę. Wtedy sieć liczyła sobie 200 sklepów i rozpoczął się jej dynamiczny rozwój. Obecnie ma już ogromne rozmiary, dzięki temu praktycznie w najbliższej okolicy każdy Polak może znaleźć sklep Biedronka. Strategia firmy była oparta o sprzedaż produktów codziennego użytku w niskich cenach. Chcąc to uzyskać firma postarała się o system dystrybucji, który dał możliwość realizowania szybkiego transportu, obniżenia kosztów dostawy i jednocześnie dostępność zawsze świeżych produktów. Dopracowana w każdym calu logistyka oraz dystrybucja produktów do wszystkich sklepów sieci sprawiła, że uzyskały one przewagę nad konkurencją.

Biedronka ma w ofercie cały szereg marek własnych, która tak samo jak sklep są już bardzo rozpoznawalne. Jedną z najbardziej popularnych bez wątpienia będzie Kraina Wędlin. Odpowiada za produkcję wędlin wysokiej jakości, bez dodatku sztucznych barwników, fosforanów czy konserwantów. W marce Plony Natury są nam oferowane kasze, produkty takie jak ciecierzyca, fasola. Każde opakowanie marki jest oznaczone symbolem Nie poprawiamy natury. Ostatnia z marek, która jest bardzo dobrze znana w kraju to DADA, która produkuje pieluszki i chusteczki dla niemowląt.

Sieć sklepów biedronka stara się swoim klientom oferować jak najwięcej produktów w atrakcyjnych cenach, a do tego również miłą oraz uprzejmą obsługę. Zauważa jak bardzo duży wpływ na życie ludzi obecnie posiada. Każdego dnia miliony robią tam zakupy i szukają dla siebie doskonałych produktów. Zauważając również dużą popularność programów lojalnościowych Biedronka również zdecydowała się na własny program Moja Biedronka i promuje swój sklep przygotowując dodatkowe promocje dla klientów. Wybierając się do Biedronki każdy może oczekiwać, że znajdzie dla siebie interesujące produkty, praktycznie z każdej branży.