Auchan

Tanie zakupy w Auchan

Auchan to międzynarodowa sieć sklepów wielobranżowych. W ofercie znajdziemy między innymi artykuły spożywcze, chemia gospodarcza, ubrania, zabawki, kosmetyki czy produkty RTV i AGD. Marka powstała w latach 60-tych minionego wieku w miejscowości Roubaix na terenie Francji. To właśnie tam powstał pierwszy sklep mający około 600 metrów kwadratowych.

Niewielki sklep w krótkim czasie zmienił się w wielka siec, która obecnie funkcjonuje na terenie 15 krajów na całym świecie. Centra handlowe Auchan znaleźć można na rynku francuskim, włoskim, portugalskim, węgierskim, rosyjskim, chińskim czy też tajskim.

Przedsiębiorstwo stara się być marką, która dba o klientów, pracowników i partnerów biznesowych. Dzięki wprowadzeniu zrównoważonego rozwoju firma podnosi standard dla pracowników, klientów, działa korzystnie na środowisko lokalne. Firma dba o pracowników i dąży do tego, by cały czas podnosili swoje kwalifikacje zawodowe, by mogli brać udział w życiu całej firmy. Aby dało się to osiągnąć funkcjonuje Akcjonariat Pracowniczy Valauchan, który pozwala stać się pracownikom współwłaścicielami sieci.

Auchan chciał zapewnić klientom produkty najwyższej jakości i doskonale marki własne. Jedną z nich jest Cosmia, która odpowiada za produkcję kosmetyków do codziennego zastosowania. W ofercie znajdziemy produkty do pielęgnacji twarzy, szampony do włosów, żele, olejki pod prysznic czy różnorakie mydła i wiele innych. Inna znana marka to również Lazer, która produkuje artykuły AGD, RTV, sprzęt informatyczny oraz telefoniczny.

Niskie ceny produktów spożywczych

Jednak ta najbardziej rozpoznawalna marka własna to podniesiony kciuk. Żółto-zielony symbol oznacza produkty, które maja być w doskonałej cenie a jednocześnie mieć świetną jakość. Jest to również znak starannie dobranych produktów, które cieszą się uznaniem pośród klientów tej sieci. Centra Handlowe Auchan to obecnie 888 hipermarketów, 864 supermarkety i wygodne zakupy jakie można robić przez sklep on-line. Dzięki tej usłudze każdy klient może robić zakupy bez wychodzenia z domu. Sklep jest czynny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Obsługa jest prosta, wygodna, intuicyjna. Pracownicy następnie będą kompletować nasze zamówienie i zostanie ono dostarczone pod wskazany przez nas adres w najkrótszym możliwym czasie.

Wybierając Auchan klient ma gwarancje najwyższej jakości obsługi, szeroki asortyment i bardzo dobre ceny wszystkich produktów. Jest to sklep na każdą kieszeń i dla każdego również ze względu na to jak wiele różnych produktów możemy tam znaleźć w sprzedaży.