Carrefour

TESCO: lokalizacje i godziny otwarcia

TESCO: lokalizacje i godziny otwarci

W Polsce znajduje się ponad 450 placówek marki Tesco. Oprócz nich, działa też kilkadziesiąt stacji benzynowych i należące do Tesco centra dystrybucji. Pod szyldem Tesco działają wielkopowierzchniowe markety, a także mniejsze supermarkety. Duża część z nich działa nieustannie – 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.

Tesco – oferta

tesco promocje

W ofercie Tesco znajduje się wiele produktów znanych marek, a także produkty pod własną marką. Cechują się znakomitym stosunkiem ceny do jakości. Oferta sklepów Tesco jest dopasowana do potrzeb większości klientów. Aktualne promocje i oferty Tesco znajdują się w publikacjach promocyjnych i gazetkach handlowych.

Siedziba marki Tesco znajduje się w Wielkiej Brytanii. Warto podkreślić, że Tesco zajmuje drugie miejsce na świecie w kategorii sieci handlowych pod względem uzyskanych przychodów.

Tesco – sprzedaż internetowa

Zakupy on-line cieszą się rosnącą popularnością. Tesco jako pierwsze na świecie wprowadziło zakupy spożywcze z dostawą do domu. Usługa pod nazwą EZakupy Tesco jest dostępna w wielu miastach w całej Polsce.

Klienci mają do dyspozycji kilkanaście tysięcy produktów spożywczych i przemysłowych, dostępnych z poziomu komputera lub telefonu komórkowego. Po złożeniu zamówienia, zakupione przedmioty są pakowane w danym hipermarkecie Tesco i dostarczane pod wskazany adres.  Płatności można dokonać kartą lub gotówką przy odbiorze.

Tesco – program lojalnościowy

Do zbierania punktów służy karta ClubCard. Każde wydane 2 zł to 1 punkt na karcie. Można je wymieniać na kupony zniżkowe i towarowe. Promocji nie można łączy z innymi rabatami. Warto, więc wcześniej zaplanować co chcemy kupić i czy wystarczy nam punktów. Na program lojalnościowych możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy o ile robimy przemyślane i rozsądne zakupy.