Promocje sieci handlowych

Empik już wprowadził do swojej oferty kalendarze adwentowe, w tym również te dedykowane zwierzętom

Kalendarz adwentowy to produkt, który służy do odliczania dni do Bożego Narodzenia

Kiedyś kalendarze adwentowe były głównie przeznaczone dla dzieci. Przeważnie miały one postać kolorowych pudełek z 24 okienkami, w których znajdowały się czekoladki. Obecnie popularność kalendarzy adwentowych rośnie, a wybór staje się coraz większy. Teraz mają one różne formy i zawierają nie tylko słodycze, ale także zabawki, kosmetyki, dekoracje świąteczne, świeczki, narzędzia do majsterkowania czy różne gadżety. Można nimi obdarować nie tylko dzieci, ale także dorosłych, a nawet ukochane zwierzęta.

Empik ma w swojej ofercie kalendarze adwentowe dla wszystkich

Klasyczne kalendarze adwentowe z słodyczami mają w swoich okienkach nadziewane pralinki, żelki i cukierki, ale nie tylko. Warto zwrócić uwagę na kalendarz adwentowy Lindt w białej, zimowej edycji, dostępny tylko w Empiku, oraz propozycję dla dorosłych od Anton Berg z czekoladowymi buteleczkami z alkoholem. Dla tych, którzy lubią odkrywać nowe smaki, świetnym wyborem będzie na przykład kalendarz z różnymi rodzajami herbat English Tea Shop lub Adalbert's.

Można zaskoczyć mamę, partnerkę, siostrę lub przyjaciółkę kalendarzem z niespodziankami kosmetycznymi. W Empiku dostępne są piękne kalendarze renomowanych marek, takich jak Baylis & Harding czy The Somerset Toiletry Co., które zawierają produkty do pielęgnacji, perfumy oraz akcesoria do makijażu.

Dla mężczyzn również są dostępne propozycje, takie jak kalendarze adwentowe z zestawami prezentów dla tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia, śledzą najnowsze trendy lub lubią majsterkować. Wewnątrz można znaleźć narzędzia, skarpety i różne gadżety. Ludzie, którzy pragną zachować dla swoich bliskich wybrane przez siebie prezenty w tajemnicy, mogą znaleźć nietypowe kalendarze w kształcie Dziadka do orzechów, drewnianej szopki, piramidy z prezentami, a także gotowe torebki i woreczki z numerkami.

Dzieciom mogą się spodobać kalendarze adwentowe z motywem ich ulubionych postaci z bajek i filmów, takich jak Pokemon, Harry Potter, Star Wars, Marvel, Psi Patrol, Minecraft, Roblox czy Barbie. Wśród hitów znajdą się również kalendarze adwentowe Lego oraz Funko, ale w tym sezonie pojawią się także nowości, takie jak zestaw do zabawy Gravitrax. Alternatywną i ciekawą propozycją dla zabawek może być kalendarz zawierający 24 książeczki w środku. W ofercie Empiku na ten rok znajdują się także kalendarze adwentowe dla zwierząt domowych. Przez 24 dni grudnia psy i koty będą miały okazję odkrywać różne smakołyki.