Promocje sieci handlowych

Promocje w Tesco

Tesco to siec sklepów, która stara się budzić aktywność lokalnych społeczności i dlatego wspierane są różnorakie oddolne inicjatywy. Najlepszym tego przykładem jest popularna akcja Decydujesz pomagasz, dzięki której klienci sklepów sami decydują o tym jaka akcja dla nich jest najważniejsza.

Klienci wybierają taka akcję a następnie Tesco wspiera ja finansowo i dzięki temu możliwa staje się realizacja danego celu. Tesco wspiera również akcje, które mają na celu walkę z niedożywieniem. Współpracuje z bankami żywności i dodaje 20% żywności do zbiórki jaka została przeprowadzona.

Nie da się zaprzeczyć, ze w naszym kraju klienci doceniają markę Tesco i jej ufają. Dba ona o kontrahentów i stara się kontrolować swoją pozycję na rynku. To zaufanie jakie wypracowała sprawiło, że może myśleć o długofalowym rozwoju i ekspansji na kolejne światowe rynki. Jednak to nie wszystko. Tesco to firma, która stara się troszczyć o innowacje i cały czas będzie zabiegać o podnoszenie standardów w każdym sklepie. To również pierwsza na naszym rynku firma, która zaczęła dostarczać zamówienia składane przez internet.

Marka stara się realizować swój cel, by każdego dnia coraz lepiej dbać o każdego klienta. Chcąc realizować taką praktykę pracownik sklepu Tesco musi przestrzegać określonych zasad, by w ten sposób rzeczywiście dało się budować udana relację z klientem.

oferta tesco

Doskonała jakość obsługi to bardzo ważna sprawa, tak jak wykwalifikowany personel, szeroki asortyment a także konkurencyjne ceny. To powody, dla których Tesco ma rzeczywiście miliony klientów i dzięki temu może działać bezpośrednio na naszą rzeczywistość.

Tesco to obecnie aż 450 sklepów w całym kraju, do tego kilkadziesiąt stacji benzynowych oraz nowoczesne centra dystrybucyjne. Tesco pod sobą ma wielkie hipermarkety, mniejsze supermarkety pod nazwa Tesco Extra. Spora część sklepów jest otwartych przez 7 dni w tygodniu i przez całą dobę. Tak jak większość obecnie prowadzonych sieci handlowych znajdziemy w sklepach Tesco również produkty bezpośrednio sprzedawane pod własną marką, które są tańsze, ale trzymają wysoki poziom jakości. Głowna siedziba Tesco znajduje się w Wielkiej Brytanii i tam sięgają początki tej sieci. Grupa Tesco to obecnie druga największa sieć handlowa znajdująca się na świecie pod kątem przychodów po amerykańskiej Walmarcie.

W ofercie sieci Tesco znajdziemy wiele atrakcyjnych produktów, firma ma dla nas wiele starannie selekcjonowanych propozycji, w tym wiele atrakcyjnych ofert promocyjnych znajdujących się w gazetkach reklamowych.