Carrefour

Carrefour - Aby zakupy stały się przyjemniejsze i jeszcze bardziej korzystne...

Nie da się zaprzeczyć, że obecnie Carrefour to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci sklepów spożywczych w naszym kraju. Na półkach znajdziemy tam doskonałe jakościowo artykuły spożywcze, chemię gospodarczą, kosmetyki znanych marek a także dekoracyjne, ogrodowe i elektroniczne artykuły.

Sieć posiada francuski rodowód, powstała w roku 1959. Pierwszy sklep pojawił się w mieście Annecy na terenie wschodniej Francji. Właścicielem były dwie rodziny Fournier i Defforey, które postarały się o bardzo szybko rozwój marki, tak ze stała się ona jednym z liderów, jeśli chodzi o handel detaliczny w Europie. Siec obecnie jest na rynkach w 34 krajach. Roczny zysk to ponad 2 miliardy Euro. Obecnie znajdziemy ja między innymi w Polsce, Belgii, Hiszpanii, we Włoszech, Portugalii, ale również w Brazylii czy Meksyku.

Oprócz produktów spożywczych oferowane są nam również produkty codziennego użytku. Dostępne w sklepach Carrefour produkty to znak, że firma tworzy ofertę z myślą o swoich klientach i jego potrzebach. Dąży się do połączenie świetnej jakości z atrakcyjną cena. Dzięki temu produkty nie będą nadmiernie opróżniać naszych portfeli.

Od niedawna są również świadczone usługi finansowe przez tą markę. Udając się do sklepu Carrefour będziemy mieli okazję do tego, by skorzystać ze sprzedaży ratalnej czy tez wziąć pożyczkę, dzięki której będzie można sfinansować wymarzone zakupy.

Pożyczki w supermarkecie

Na stronie internetowej znajdziemy również specjalny kalkulator, który pozwoli nam oszacować wysokość raty. Dostajemy także możliwość znalezienia wszystkich dokumentów, jakie będą potrzebne do tego, by starać się o pożyczkę.

Strona internetowa marki Carrefour jest również źródłem wielu pomysłów i ciekawych domowych inspiracji. Można tam znaleźć interesujące przepisy, które ułatwią nam przygotowywane śniadań, obiadów czy kolacji. Ze strony sklepów dowiemy się na co zwracać uwagę, gdy chcemy wybrać dobre wino, jak rozpoznawać sery, a także będzie można poczytać coś interesującego o proponowanych w naszym kraju alkoholach. Siec stara się przyciągać klientów również atrakcyjnymi konkursami.

Klient, który chce by zakupy były korzystniejsze i przyjemniejsze może także skorzystać ze specjalnie przygotowanego programu lojalnościowego. Z karta Carrefour Rodzinka będzie można zbierać punkty, które potem wymienić można na e-kupony rabatowe i dzięki temu będzie można zmniejszyć koszt naszych zakupów. Używając karty można również skorzystać z promocji dla seniorów, którzy w każdy wtorek mogą robić zakupy 10% taniej.