Polo market

Polo market - oferta

Polo Market to polska sieć sklepów, która pojawiła się po tym jak 27 sklepów spożywczych pięciu właścicieli zostało połączonych w roku 1997 roku. Pierwsze sklepy marki pojawiły się w Płocku, Toruniu, Inowrocławiu, Koninie. Sieć to w 100% polski kapitał, który stara się wspierać polską gospodarkę, ponieważ nawiązywana jest współpraca wyłącznie z polskimi dostawcami i producentami.

Od założenia marki wiele się zmieniło, ponieważ obecnie jest to już ogólnopolska sieć, która posiada w sumie ponad 290 sklepów. Znajdziemy je w mniejszych i większych miastach Polski. W sumie sieć zatrudnia ponad 7 tysięcy pracowników.

PoloMarket wspiera polską gospodarkę. Większość artykułów jakie znajdziemy w ofercie to produkty, które są starannie selekcjonowane, sprowadzone od polskich dostawców. Polomarket nawiązuje współprace z polskimi rolnikami, sadownikami oraz hodowcami. W sklepie prowadzone są wewnętrzne kontrole, a sprzedawane produkty sprawdzane bardzo dokładnie. Chodzi o to, by klient miał rzeczywiście gwarancje, ze otrzyma produkt najwyższej jakości.

Sieć sklepów PoloMarket stara się oferować również jak najlepsze ceny. Dzięki połączeniu bardzo szerokiego asortymentu z niskimi cenami PoloMarket cieszy się bardzo dużą popularnością w Polsce i jest to dla wielu naszych rodaków ulubione miejsce zakupów. Szacuje się, że każdego dnia nawet 9 milionów klientów odwiedza te sklepy.

Mięso w markecie

Sklep funkcjonuje jako nowoczesny punkt samoobsługowej sprzedaży. W placówkach są wykorzystywane tradycyjne rozwiązania. Dlatego występuje klasyczna lada mięsa z personelem, który ją obsługuje. To na pewno ciekawa alternatywa dla kupowania wędliny i mięsa w paczkach, które są dostępne w zdecydowanej większości sklepów. W Polomarkecie znajdziemy również świeże pieczywo wypiekane na miejscu. Dlatego klient dostaje smaczne, chrupiące pieczywo każdego dnia.

Godziny otwarcia sieci Polomarket.

Polomarket ma bardzo szeroką i rozbudowaną ofertę. Oprócz produktów pakowanych znajdziemy tam również świeże warzywa, owoce, mięsa. Wszystko pochodzi od sprawdzonych polskich producentów, dlatego klient ma gwarancje, że to co otrzyma będzie rzeczywiście perfekcyjnej jakości. Oferta jest bardzo szeroka, dlatego znajdziemy tam bez problemu produkty, które sa nam potrzebne każdego dnia w normalnym życiu. Firma stara się dbać o swoich klientów, dlatego sklepy są uporządkowane, dobrze wyposażone, a pracownicy pomocni, dlatego można oczekiwać, że zawsze otrzymamy tam propozycje świetnych produktów. Jeśli szukacie miejsca na przyjemne zakupy warto się tam wybrać.

Zanim udamy się jednak do sklepu, możemy sprawdzić w gazetce Polomarketu jakie atrakcyjne produkty i ceny dzisiaj na nas czekają.